Event w plenerze szansą na powrót branży po COVID-19.

Nowa rzeczywistość spowodowana stanem pandemii pełna jest obostrzeń i nowych wytycznych. Branżę eventową i gastronomiczną spotkał prawdziwy zastój i wiele firm walczy obecnie o przetrwanie. Mówi się, że świat technologii i digital to nasza przyszłość, ale wszyscy wiemy, że to czego najbardziej nam obecnie potrzeba i czego brakuje najmocniej to bezpośrednie spotkania. Dlatego wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji rynkowej oraz próbując odmrażać ten trudny czas firma RAJT Hale namiotowe wprowadza 2 specjalne oferty na czas pandemii i próby wyjścia z kryzysu a są nimi:

mobilna sala konferencyjna oraz ogródki namiotowe dla restauracji i firm gastronomicznych.

Wiele eventów przenosi się obecnie do świata wirtualnego ale już widać wśród ludzi mocne przeładowanie technologiczne oraz zmęczenie ilością onlinowych spotkań i przebodźcowanie. Ludzie potrzebują spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń, zwykłych rozmów ale również ciągłej edukacji i podnoszenia swoich kwalifikacji. Firma RAJT Hale namiotowe wprowadza na rynek nowy projekt o nazwie MOBILNA KONFERENCJA, który polega na rozstawieniu hali namiotowej w siedzibie klienta, firmie, fabryce, zakładzie przemysłowym – tak aby pracownicy nie musieli opuszczać swojego miejsca pracy a jednocześnie mogli skorzystać z ciekawej konferencji, spotkania, eventu. Hale namiotowe mają wiele plusów i zalet zastosowania w obecnej sytuacji. Po pierwsze, jej wielkość można dostosować dowolnie do liczby osób oraz miejsca. Hale budowane są modułowo z systemów 5 metrowych. Ściany hal namiotowych mogą być otwarte co zapewni jeszcze większą wentylację i przewiew. Ściany boczne są wyższe od standardowych ścian w biurach czy tradycyjnych salach konferencyjnych a dach może być dwuspadowy lub wielospadowy co zapewni jeszcze większą cyrkulację powietrza i uczucie, że mamy spotkanie w „budynku” ale jednak w plenerze. Dzięki modułowości oraz dowolnej aranżacji można zastosować oddzielne wejścia i wyjścia w dowolnym miejscu tak aby uczestnicy spotkania nie musieli się grupować. Można również przygotować specjalne stanowiska do mierzenia temperatur oraz dezynfekcji rąk. Możliwości jest wiele. „Jako firma z ponad 30 letnim doświadczeniem chcemy wyjść naprzeciw trudnej sytuacji i jednocześnie wspomóc organizatorów wszelakich wydarzeń, dlatego wprowadzamy na rynek ten projekt i na hasło – MOBILNA KONFERENCJA przygotowaliśmy zarówno dla naszych stałych partnerów biznesowych jak również nowych klientów coś specjalnego – mówi Marcin Nowakowski Dyrektor Zarządzający firmy RAJT HALE NAMIOTOWE. Lubimy wyzwania. Trudny czas pokazał, że trzeba szukać nowych możliwości a przede wszystkim wzajemnie sobie pomagać. Wierzymy, że niebawem wrócimy wszyscy na regularne tory, ale zapewne będą to nowe zasady i dlatego widzimy że konferencje i eventy plenerowe będą przyjazną alternatywą dla regularnych spotkań a przede wszystkim bezpieczną.”

Drugim produktem jaki firma wprowadza na rynek to powiększanie przestrzeni restauracyjnych tworząc NAMIOTOWE OGRÓDKI i przestrzenie otwarte lecz zadaszone dla klientów restauracji. Posiłek na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury to nowa okazja dla restauracji, które mają możliwość rozstawienia namiotów przy swoim budynku. Tu nie potrzeba jest wiele miejsca. Najmniejsze dostępne hale namiotowe mają powierzchnię 25m2 (5x5m) i mogą być rozstawiane niezależnie lub łączone. Dodatkowo ich ogromną zaletą jest możliwość zastosowania przeźroczystych ścian lub ich całkowitego rozsunięcia aby zachować jeszcze większy przewiew. Możliwości jest tu wiele. „Jesteśmy też producentem hal namiotowych więc oprócz wynajmu tradycyjnych rozwiązań możemy zaproponować unikalne konstrukcje dostosowane do potrzeb konkretnej restauracji czy obiektu. Ogródki namiotowe to dużo bardziej optymalna kosztowo opcja niż budowa oranżerii. Jest też to opcja bardziej bezpieczna w związku z obecnie panująca sytuacją rynkową – mówi Marcin Nowakowski.”

Czas, który obecnie nastał jest chyba najtrudniejszym z jakim mieliśmy okazję się spotkać. Niemniej jednak budzi naszą kreatywność i chęć działania oraz próby dostosowania się do nowych możliwości. Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta i produkty pozwolą pomału odmrażać nasze działalności – mówi Anna Nowakowska New Business & Marketing Dyrektor RAJT Hale namiotowe. Od lat wspieramy branże eventową, działając branżowo na różnych polach. Mieliśmy przyjemność realizować wiele prestiżowych realizacji, pracować w bardzo trudnych i wymagających warunkach. Jesteśmy otwarci na rozmowy i wszelkie sugestie bo wierzymy, że razem nam się uda pokonać wroga jakimi jest wirus COVID 19 i jego drastyczne skutki gospodarcze w branży eventowej, hotelarskiej i gastronomicznej – dodaje Nowakowska”. Branża eventowa, to zdecydowanie jedna z najbardziej kreatywnych branż. Budowa efektu WOW, rozbudzanie emocji i ponadprzeciętna kreatywność oraz chęć do działania to jej domeny. Tym razem też staniemy na wysokości zadania. Razem nam się uda wyjść z tego zastoju. Nie odwołuj, przenieś swoje wydarzenie w plener.

#mobilnakonferencja  #ogródek2020

Anna Nowakowska

Podziel się: